Kursy i szkolenia z prowadzenia
Książki Obiektu Budowlanego

Samax - tel.:  736 255 352736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku

Kursy i szkolenia z KOB

Wyjątkowe szkolenie, które w praktyczny sposób pozwala wdrożyć się w wymogi prowadzenia Książki Obiektu Budowlanego, rozwieje wątpliwości i odpowie na najbardziej nurtujące pytania.

Szkolenie przygotowane specjalnie na potrzeby osób prowadzących Książki Obiektu Budowlanego KOB.

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pokazuje, że z pozoru łatwe zadanie, które zostaje zlecanone pracownikom przez właściciela lub zarządcę obiektu - stwarza problemy i jest dużym wyzwaniem. Najczęstszym problemem okazuje się brak wiedzy technicznej osoby prowadzącej książkę oraz samych zarządców, a dodatkowym utrudnieniem są przepisy prawa w zakresie jej prowadzenia, często niejednoznaczne.

W  konsekwencji prowadzący książki KOB dokonują własnych interpretacji nie zawsze prawidłowych narażając się na nieprzyjemności organów kontrolujących.

Kursy i szkolenia z KOB
wróć strzałka do góry